8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Провели двох годинну робочу зустріч

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Провели двох годинну робочу зустріч

06.06.2022 року разом з Людмилою Туєшин керівником Надвірнянського бюро правової допомоги в приміщенні бюро за адресою: м.Надвірна, вул.Грушевського, буд.18 провели двох годинну робочу зустріч.

В ході якої в телефонному режимі консультували ВПО, і громадян з тимчасово окупованих територій. Основними питаннями від ВПО окремо слід виділити: оформлення допомоги від ООН, Норвезької ради, Чешської громадської організації «Людина в біді» та інші, правила перетину кордону з дитиною за відсутності згоди батька/матері, реєстрація народження дитини.

Актуальними питаннями від громадян з тимчасово окупованих територій є оформлення допомоги по безробіттю через додаток Дія, оформлення матеріальної допомоги через соціальний додаток Едопомога, оформлення допомоги від Норвезької ради. Консультування одночасно двома спеціалістами є досить плідним, адже деякі питання громадян мали дискусійний характер і вирішувались нами на місці в ході телефонної консультації.

За результатами робочої зустрічі вирішено, що треба взяти такий формат консультування в практику і надалі. Адже при наявності двох спеціалістів відповіді є розгорнутішими, та й за часом результативніше. Окремо хочу подякувати Івано-Франківський місцевий центр з надання БВПД за надання буклетів з актуальними темами сьогоднішніх кризових питань — при відповідях на деякі питання саме в даних буклетах ми знаходили вичерпні відповіді.

Нагадуємо ВПО безоплатну правову допомогу в м. Надвірна Ви можете отримати в Надвірнянському бюро правової допомоги. Внутрішньо переміщені особи які проживають на теріторіі смт. Деляти Ви маєте право отримати безоплатну правову допомогу від адвоката Людмили Сірко — 0505019487 в приміщені ЦНАП смт. Делятин.

Юридична допомога ВПО надається завдяки підтримці Делятинська територіальна громада. За кошти Ukrainian Education Platform/Благодійноі організації «Українська освітня платформа» в рамках фінансування проекту в смт.Делятин «Надання безоплатної правової допомоги дітям сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, сім’ям ВПО, громадянам які опинились в складних життєвих обставинах».

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY