8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Батьківська квартира

Адвокат в Энергодаре > Батьківська квартира

Перша історія нового року хоч і сумна, але тут, принаймні, нема сімейних розбірок і фінал, на мою думку, позитивний.

Отже зустрічаються двоє. Вона вагітніє, а його засуджують до ув’язнення. На момент народження дитини чоловік перебуває за гратами. Мати самостійно реєструє народження дитини. Відомості про батька записали з її слів. Дівчинці дали по-батькові її біологічного тата, а прізвище мама дала своє, бо батьки були неодружені. Весь час перебування в неволі чоловік листується з жінкою, отримує фото дочки і дитину повністю визнає за свою. Але після закінчення терміну відбування покарання чоловік до родини так і не повернувся. І кожен далі живе власним життям.
Понад двадцять років чоловік від доньки не відмовлявся, але і відкрито стосунків з нею не підтримував. Дівчинка подорослішала, вийшла заміж, створила власну сім’ю. Одного дня стається трагедія: чоловік несподівано помирає. Після його смерті залишилась квартира, інших дітей, окрім доньки, він не мав. Але юридично ця вже доросла жінка не має до нього і до спадщини жодного стосунку. Моїм завданням було визнати батьківство за померлим.
На похорон батька дочка не потрапила, бо її довго шукали і пізно сповістили. Для встановлення батьківства довелось зібрати досить великий об’єм листування, фотокарток, телеграм, допитати свідків та провести експертизу ДНК бабусі ( матері померлого батька) і онуки, вони співпали на 98,9%. Суд ухвалив рішення і визнав мою клієнтку дочкою померлого, вона вступила у спадок.
Чи шкодувала вона, що не спілкувалась із батьком за життя? Чи шкодував він, що не виховував доньку? Відповіді на ці питання ми навряд чи дізнаємось. Але, в будь-якому разі, батьки то є наші крила, тому давайте приділяти їм більше уваги, тим більше зараз такі великі родинні свята. І якщо вас розділяють образи і непорозуміння, зробіть першими крок назустріч і хай там як складеться, але ви будете знати, що зробили все від вас залежне задля примирення.

#адвокатэнергодар #энергодарадвокат #семейныйадвокат 

CRMSTROY