8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Безоплатна правова допомога для внутрішньо переміщених осіб

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Безоплатна правова допомога для внутрішньо переміщених осіб

🛑Безоплатна правова допомога для внутрішньо переміщених осіб в Делятинській територіальній громаді⬇️▶️ Інформую, що робота адвоката з надання безоплатної правової допомоги в Делятинській територіальній громаді вже розпочалась 06.05.2022 року і буде тривати три місяці до 06.08.2022 року‼️▶️ Прийом громадян здійснюється з понеділка по п’ятницю з 9 години 00 хв. до 17 години 00 хв. В приміщенні ЦНАП за адресою: смт. Делятин, вул. 16 Липня, буд. 273 – Селищна рада.

▶️ Консультації надаються мною, адвокатом Сірко Людмилою Петрівною, мій контактний номер телефону 050 – 501 – 94 — 87. ▶️ З врахуванням економії часу рекомендую попередньо записуватись на консультацію за вказаним номером телефону 050 – 501 – 94 – 87. В силу зайнятості напротязі робочого дня я можу бути відсутня у справах, або у Вас може бути необхідність в короткій консультації в телефонному режимі, і не треба буде витрачати час.

🛑 Послуги які надаються для ВПО:- консультація стосовно питань пов’язаних з оформленням статусу та допомоги ВПО;- консультації з сімейних питань ВПО; — допомога в складанні та поданні заяви про вчинення воєнного злочину;- складання позовних заяв, представництво інтересів ВПО в судах через систему БВПД (безоплатної правової допомоги);- інше супутні питання ВПО.

▶️ Безоплатна правова допомога надається в партнерстві з Надвірнянським бюро безоплатної правової допомоги, під керівництвом Івано-Франківський місцевий центр з надання БВПД, завдяки підтримці Делятинська територіальна громада/Делятинської селищної ради. За кошти Ukrainian Education Platform/ Благодійноі організації «Українська освітня платформа» в рамках фінансування проекту «Надання безоплатної правової допомоги дітям сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, сім’ям ВПО, громадянам які опинились в складних життєвих обставинах». Не нехтуйте своїми правами на безоплатну правову допомогу – звертайтесь!

Адвокат Сірко Людмила Петрівна Адвокат по семейным спорам Сирко Людмила Петровна – контактний номер телефону для попереднього запису на консультацію 050-501 – 94 — 87

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY