8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Днями провела робочу зустріч із приватним виконавцем Инна Литвинишина

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Днями провела робочу зустріч із приватним виконавцем Инна Литвинишина

Я буду рекомендувати звертатись своїм клієнтам з рішеннями судів по «Сімейних спорах» до приватного виконавця в тих випадках, коли клієнт поспішає і не взмозі чекати, або вже є досвід роботи з Державною виконавчою службою і хоче спробувати альтернативу. Адже в Державних виконавчих службах вже давно є криза кадрів, а виконавці, які там працюють, мають в провадженні сотні судових рішень і інколи потрібно запастись терпінням, щоб дочекатись виконання рішенням суду, у зв’язку з їх непомірною завантаженістю.

Наведу кілька прикладів, коли звернення з рішенням суду по сімейним справам до приватного виконавця – це вдале вирішення проблем.

1) подружжя розлучилось, ділять сумісно нажите майно — автомобіль. Рішенням суду передано автомобіль у власність чоловіку, а дружині стягнуто компенсацію за 1/2 частину автомобіля в розмірі 150 тисяч гривень і чоловік їх не має наміру сплачувати в добровільному порядку.

2) Рішення суду про стягнення аліментів.

3) Рішення суду про стягнення додаткових витрат на утримання дитини.

4) Рішення суду про стягнення пені за несплату аліментів.Зараз на розгляді Верховної Ради проект закону №5660, за яким приватні виконавці зможуть працювати із рішенням суду зобов’язального характеру, зокрема про відібрання малолітніх дітей, про графік побачень з неповнолітньою дитиною тощо.

Щодо Інни Літвінішиної як спеціаліста, то можу рекомендувати її як професіонала з 20-річним досвідом у Державній виконавчій службі, головна мета якої – виконати рішення суду. Вартість послуг приватного виконавця регламентована законом і складає 10% від стягнутої суми – так само як і в Державній службі. І ці гроші стягуються з боржника.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY