8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Днями відбулось підготовче засідання Мелітопольського міськрайонного суду

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Днями відбулось підготовче засідання Мелітопольського міськрайонного суду

Я представник позивача — біологічного батька, який за певних обставин не зміг вчасно зареєструвати батьківство, але фактично виконує свої батьківські обов’язки. Він звернувся до суду з позовом про визнання батьківства відносно своєї доньки.

Обов’язковим алгоритмом дій є заявлення клопотання про проведення судово – генетичної експертизи. Про це необхідно просити суд на підготовчому судовому засіданні. Визнання батьківства за експертизою є дуже важливим, адже висновок експерта — це основний доказ по справі.

Позивач з Енергодара, але справа подана за підсудністю для даної категорії справ і слухається в Мелітополі. З Енергодара до Мелітополя 100 км. На вулиці +35 градусів і справа проходить за дорученням через систему Безоплатної правової допомоги. Поїздка на засідання — це додаткові складнощі та матеріальні витрати для клієнта. Тому заявили клопотання слухати справу в режимі відеоконференції за допомогою сервісу EASYCON.

Мелітопольський міськрайонний суд дозволив такий формат слухань, тому підготовче засідання відбулось, і ми мали змогу заявити клопотання про призначення судово-генетичної експертизи. Тепер чекаємо ухвали суду і мій клієнт йде на експертизу, щоб довести, що він біологічний батько своєї доньки.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY