8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Документуємо воєнні злочини Російської Федерації в Україні

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Документуємо воєнні злочини Російської Федерації в Україні

Сьогодні подавала заяви стосовно воєнного злочину вчиненого відносно майна моєі родини. Все можливо і доступно тож особисто пройшовши цей етап рекомендую‼️Документуємо воєнні злочини Російської Федерації в Україні

🛑Захищаємо свої права!

▶️ Отже хочу пояснити простою мовою якщо відносно Вас вчинено злочин, або Ви володієте інформацією про факти скоєння злочинів, пов’язаних із збройним конфліктом та агресією Російської Федерації проти України, то рятуйте себе та близьких і пам’ятайте, що будь-яка особа може надати зазначену інформацію за вказаними контактами. Анонімність та заходи безпеки у передбачених законодавством випадках гарантуються!

‼️1).Офіс Генерального Прокурора шляхом заповнення анкети на сайті — все зрозуміло та доступно. Якщо у Вас виникнуть питання щодо заповнення анкети тоді телефонуєте на урядову «Телефонна лінія щодо злочинів» для приймання заяв і повідомлень здійснюється цілодобово на «телефони лінії»: (096) 755-02-40; (Viber, WhatsApp, Telegram, Signal)

‼️ 2) Міністерство юстиції збирає факти порушення росією прав людини під час війни проти України. Для цього перходимо на «Єдиний національний портал зі збору фактів порушень прав людини Російською Федерацією в Україні: https://humanrights.gov.ua/ та заповнюємо електронну заяву – все досить доступно на не потребує певних навичок.

‼️3)Державне бюро розслідувань номер «Гарячої лінії» 0443002707, якщо не відповідають залишайте голосове повідомлення обовьязково Вам передзвонять — мені особисто зателефонували через 3 години.Приклади воєнних злочинів:

— факти поранення/загибелі цивільних осіб внаслідок застосування зброї окупантом;

— факти фізичного насилля, позбавлення волі цивільного населення окупантом;

— насилля щодо медичного персоналу, пошкодження медичного транспорту, лікарень, обладнання;

— відмова чи позбавлення доступу до медичної допомоги.

— насильство щодо духовенства, пошкодження/знищення культових споруд (храмів, мечетей, синагог тощо);

— розташування та використання військової техніки в житлових кварталах міста, ведення бойових дій окупантом в житлових кварталах міста;

— пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури;

— використання окупантом цивільного одягу, однострою ЗСУ, емблем гуманітарних та медичних установ;

— використання цивільної інфраструктури з воєнною метою під прикриттям цивільних;

— захоплення майна, пограбування окупаційними силами.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY