8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Допомога від ООН

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Допомога від ООН

Допомога від ООН – дійсно виплачується👍!!! Як я вже вказувала в своєму попередньому пості з березня 2022 року я є ВПО і тимчасово перебуваю разом з дітьми в Івано – Франківській області. Окрім державної допомоги для внутрішніх переселенців на територій України з квітня 2022 року розпочалась реєстрація ВПО на отримання фінансової допомоги від Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН)/UNHCR Ukraine — Aгентство ООН у справах біженців в Україні. Згідно умов даної програми фінансової допомоги від УВКБ ООН кожна людина – внутрішній переселенець отримає по 6660 гривень за 3 місяці, з розрахунку 2220 грн. на один місяць.

В Івано — Франківській області – прийом документів здійснюється партнерськими органіціями ООН — Міжнародним фондом охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат NEEKA» та ГО «Крим SOS». Я подала документи на отримання допомоги 04 травня 2022 року. Вже 20 травня на мій телефон надійшла SMS від WFP Ukraine – в якій було зазначено, що: «WFP ООН отримало від Мінсоцполітіки доручення надати вам/мені фінансову допомогу. Упродовж 72 годин очікуйте SMS із кодом грошового переказу». І дійсно на наступний день 21.05.2022 року на мій телефон прийшло від UNWFP де було зазначено: «що я отримала переказ Western Union від ВПП ООН з сумою за трьох осіб на один місяць». В першому SMS є покрокова інструкція де можна отримати дану допомогу: Приватбанк, А – банк, Нова Пошта, Райффайзен Банк Аваль, Ощадбанк, Укрпошта, Укргазбанк, Українська фінансова група, інші банки.

Особисто я отримала ці кошти через Приват 24 – розділ міжнародні перекази, код у Вас зазначено в SMS, і країна також. Гроші на картку надійшли напротязі пару хвилин. Для ВПО це є дуже суттєвою матеріальною допомогою. Тому дуже вдячна программі фінансової допомоги від УВКБ ООН та партнерським організаціям Міжнародним фондом охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат NEEKA»/NEEKA Ukraine та ГО «Крим SOS»/Крим_ SOS за організацію збору документів ВПО в Івано – франківській області.

Зі свого боку, як адвокат ВПО — волонтер, звертаюсь до ВПО які проживають на території Делятинської громади Надвірнянського району і мають труднощі з оформленнями виплат ВПО – не нехтуйте своїми правами на безоплатну правову допомогу – звертайтесь, прям все не вмію 😊, але в певному ряді питань можу бути корисна 🧐. Адвокат Сірко Людмила Петрівна – контактний номер телефону для попереднього запису на консультацію 050-501 – 94 – 87. Безоплатна правова допомога надається завдяки підтримці Делятинська територіальна громада.В партнерстві з Надвірнянським бюро безоплатної правової допомоги м. Надвірна — керівник бюро Людмила Туєшин контактний номер 050 – 71 – 91 – 048, Івано-Франківський місцевий центр з надання БВПД,.За кошти Ukrainian Education Platform/

Благодійноі організації «Українська освітня платформа» в рамках фінансування проекту в смт.Делятин «Надання безоплатної правової допомоги дітям сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, сім’ям ВПО, громадянам які опинились в складних життєвих обставинах».

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY