8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Глибокого співчуття до всіх вимушених переселенців

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Глибокого співчуття до всіх вимушених переселенців

Пост глибокого співчуття до всіх вимушених переселенців — якою і сама на сьогодні є 😩😩😩😩 Сьогодні запросили в якості волонтера — адвоката який надає безоплатну правову допомогу в Делятинська територіальна громада в рамках грантового проекту Ukrainian Education Platform допомогти Громадській організації в оформленні анкет ВПО, які тимчасово перебувають на теріторіі Делятинськоі громади, для оформлення матеріальної допомоги.

Людей прийшло дуже багато — анкета на кожного довга, ще й виключно в електронному варіанті. Люди нервують, адже всі вже вкрай вимотані третім місяцем життям «не вдома», в деяких втрати близьких, майна, віри…Черга — черга і підходять люди, заповнюємо анкету, а виявляється це жінка з дітьми з Енергодара, ми не були знайомі, але зустрілись за 1200 км, ще й при таких обставинах… просто текли сльози… А потім були ще ВПО з с. Водяне, с. Велика Знам’янка…

Дуже важко від тяжких історій кожної окремоі родини😩 і ситуації в цілому😩 Коли це все закінчиться??? Ці постійні квести — черги замучених ВПО за оформленням допомоги, отриманням гуманітарки??? Всі ці люди ні в чому не винні — вони не з власної волі опинились в цих скрутних обставинах. Всі вимушені переселенці дуже різні, але всіх об’єднує турбота про безпеку своїх дітей, віра в ЗСУ та перемогу і велике бажання повернутись в рідні домівки. Не хочу викладати ні черги ні фото людей — настрій 😩😩😩😩.

Завтра знову йду допомагати представнику громадської організації рееструвати анкети — адже черга настільки велика, що за день фізично ми не змогли і половини черги зареєструвати 😩😩😩

Будемо волонтерити в силу своїх можливостей і тим самим прискорювати час отримання матеріальної допомоги ВПО. Окрема щира подяка Делятинській теовторіальній громаді про ВПО.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY