8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Історія з власної адвокатської практики

Адвокат в Энергодаре > Семейное  > Історія з власної адвокатської практики

Продовжую розповідати історії, які трапились в моїй практиці. Живе типова родина — мама, тато, син . Коли дитині виповнюється 3 роки, батьки вирішують розлучитись. На сімейній нараді вирішено – син після розірвання шлюбу залишиться з матір’ю, і мати подає на аліменти.

Суд задовольняє дану позовну заяву і аліменти щомісячно стягуються з заробітної плати батька. Син спілкується з батьком по вихідних днях. В якийсь момент мама стала активно займатись налагодженням особистого життя. І це нормально. Але згодом син став заважати мамі в цій серйозній справі і вона стала все частіше залишати дитину у колишнього чоловіка. Спочатку на кілька днів, потім на тиждень. Згодом і взагалі перестала навідуватись до дитини. Врешті вийшло так, що син вже понад рік мешкає з татом , квартиру батька вважає своєю єдиною домівкою .

Протягом року мама не надала жодної копійки на утримання сина, всі отримані аліменти вона витратила на особисті потреби . Батько дитини неодноразово звертався до колишньої, щоб домовитись про відкликання виконавчого листа про стягнення аліментів з виконавчої служби. Своє прохання аргументовував тим, що син вже понад рік проживає з ним і він повністю матеріально забезпечує дитину, ще й при цьому з його заробітної плати стягуються аліменти. Але матір дитини відмовилась в добровільному порядку вирішувати питання. У зв’язку з даною обставиною батько дитини звернувся до мене.

В результаті було підготовлено позовну заяву про визначення фактичного місця проживання сина з батьком, припинення виплати аліментів з боку батька. Натомість стягнення аліментів з матері на утримання дитини. Суд задовольнив вимоги мого клієнта. І ви знаєте, в ході судового розгляду справи мама не тільки з’явилась до приміщення суду, але й не була проти задоволення позовних вимог.

Це історія про те, що інколи, переслідуючи власні меркантильні інтереси, батьки дітей зовсім забувають про свої батьківські обов’язки. Витрачаючи отримані на дитину аліментні кошти на власні потреби, матір зовсім не цікавило, що в цей час їсть її дитина, в що вдягнена… Отже, батькам при розлученні слід перш за все опікуватись інтересами дитини. З неповнолітнім має лишитися той з батьків, хто зможе більше приділяти уваги вихованню, розвитку дитини та матеріально її забезпечувати.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY