8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Коли чоловік зникає безвісті

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Коли чоловік зникає безвісті

Буває так, що минуле дуже міцно нас тримає і не дає можливості перегорнути сторінку. Сьогодні розповім про законну можливість поставити крапку і…почати все спочатку.

Отже, чоловік і жінка у шлюбі виховують двох доньок. Батько вирішує їхати на заробітки, збирає речі і рушає в путь. Перші пів року ще інколи телефонував та надсилав гроші, згодом його дзвінки та грошові перекази ставали все рідшими. Потім взагалі зникли.

Понад десять років дружина та дві доньки шукали його через рідню, знайомих соціальні мережі, але так і не знайшли. Звертались до правоохоронних органі із заявою і оголосили його в розшук, але навіть ці дії виявились безрезультатними.

Минає 10 років. Жінка вирішує створити нову сім’ю і вийти заміж. Але при зверненні до органу державної реєстрації актів цивільного стану їй та її майбутньому чоловіку роз’яснили, що юридично жінка заміжня, і лише після розірвання свого першого шлюбу вона зможе укласти новий шлюб.

В даному випадку нормами ст. 107 Сімейного кодексу України передбачено розірвання шлюбу за заявою одного з подружжя, якщо іншого визнано безвісно відсутнім в судовому порядку.

Отже, ми підготували та подали до суду заяву про визнання чоловіка безвісно відсутнім. Ця категорія справ передбачає широкий спектр збору доказів, також до участі у справі залучили свідків. В результаті отримали позитивне рішення суду – чоловіка визнали безвісно відсутнім. Отримавши рішення суду, жінка подала документ до органу державної реєстрації актів цивільного стану і шлюб було розірвано. Це дало їй право укласти новий шлюб і створити нову сім’ю.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY