8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Нещодавно отримала успішне розв’язання справи про розлучення.

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Нещодавно отримала успішне розв’язання справи про розлучення.

Отже, у подружжя 20 років шлюбу, є двоє повнолітніх дітей. П’ять років тому чоловік виїхав на заробітки. Через рік повідомив, що повертатись в Україну не буде, але й дружину до себе не покликав. Через цей від’їзд відносини у подружжя зіпсувалися. За п’ять років кожен з них встиг створити сім’ю, але юридично перебували в шлюбі.

Згодом дружина отримала пропозицію вийти заміж вдруге. Проте без розлучення із першим чоловіком вона не могла узаконити свої стосунки. Для вирішення даного питання жінка зателефонувала своєму колишньому чоловіку з наміром розірвати шлюб через відділ РАЦС. Нагадаю, що неповнолітніх дітей у подружжя не має, тому і шлюб можливо розірвати протягом місяця. Але чоловік повідомив, що не має наміру повертатись в країну, тим більше для такої «незначної», на його думку, події, як розірвання шлюбу з дружиною, з якою він не живе понад п’ять років.

Клієнтка звернулась до мене як сімейного адвоката з проханням надати допомогу у вирішенні цієї справи. Для мене тут був один вихід – подання позовної заяви про розірвання шлюбу до суду. Що ми і зробили. Після відкриття провадження по справі та призначення дати судового розгляду, ми все ж таки знову зв’язались з колишнім чоловіком з наміром домовитись про визнання ним позовних вимог. Апелювали щодо того, що шлюб носив вже тривалий час формальний характер, а особисте життя в обох налагоджено і вже нікому «не боліли» колишні почуття.

Переговори ускладнювались тим, що чоловік проживав за кордоном в іншому часовому поясі, тож відповідав не одразу. Але на електронну адресу суду він надіслав заяву, в якій зазначив, що згоден шлюб розірвати і у зв’язку з перебуванням за кордоном просить справу слухати без його участі.

У зв’язку з цим в першому судовому засіданні позов моєї клієнтки суд задовольнив. Наразі рішення суду вже набрало законної сили – шлюб між сторонами розірвано. Клієнтка вдруге виходить заміж…

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY