8:00 - 18:00

        время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Образцы документов

Адвокат в Энергодаре > Образцы документов

Дана позовна заява — є шаблонним зразком документом. Тому попереджаємо користувачів  сайту, які будуть використовувати даний шаблон при складанні власної позовної заяви про їх особисту відповідальність за зміст складеного документу. І нагадуємо, що  при самостійному складанні позовної заяви Ви повинні не лише користуватись даним шаблоном, а й чітко дотримуватись вимог Сімейного кодексу України та норм Цивільного процесуального кодексу України  які регламентують вимоги до оформлення позовної заяви  про розірвання шлюбу та вибір  суду для подання позовної заяви.

ПОЗИВАЧ: Енергодарський міський суд Запорізької області

71503, Запорізька область, м. Енергодар, пр. Будівельників, 17

 

Іванова Катерина Семенівна, 11.12.1983 р.н.

громадянка України, уродженка с. Корость, Новотроїцького району, Миколаївської  області, ідентифікаційний код  3056745323

зареєстрована за адресою: 71503, Запорізька область,

м. Енергодар. вул. Придніпровська, буд. 48, кв. 12

офіційна електрона адреса та адреса електронної пошти – відсутні (за наявності вказати)

контактний номер телефону (066) 345 – 67   — 19

ВІДПОВІДАЧ: Іванов Микола Степанович, 18.09.1981 р.н.

громадянин України, уродженець м. Нікополь, Дніпропетровської області, ідентифікаційний код 7867754342

зареєстрований за адресою: 71503, Запорізька область,

м. Енергодар,  вул. Придніпровська, буд. 48, кв. 12

фактично проживає: 71504, Запорізька область,

м. Енергодар,  вул. Скіфська, буд. 2, кв. 4/16

офіційна електрона адреса та адреса електронної пошти – відсутні (за наявності вказати)

засіб зв’язку: поштою

 (якщо номер  телефону відповідача вам відомий вказуєте  — номер телефону)

 

П О З О В Н А     З А Я В А

про розірвання шлюбу

08.11.2008 року між мною Івановою Катериною Семенівною та Івановим Миколою Степановичем (далі — відповідач по справі) укладено шлюб, який було зареєстровано відділом державної реєстрації актів цивільного стану Енергодарського МУЮ Запорізької області, про що в книзі реєстрації шлюбу зроблено відповідний актовий запис № 301, та видано свідоцтво серії I — ЖС  № 785490.

Під час шлюбу в нас народилось двоє синів: Іванов Сергій Миколайовича, 13.01.2011 року народження, Іванов Артем Миколайович, 05.09.2017 року.

Подружнє життя виявилося невдалим, ми не могли дійти згоди у вирішенні важливих сімейних питань, виховання дітей, ведення бюджету тощо. У зв’язку з даними обставинами, в серпні 2020 року відповідач зібрав свої речі та пішов з сім’ї, повідомивши що не має наміру продовжувати сімейні  відносини.

Вже понад три місяці (в кожного свій період) наш шлюб носить формальний характер, спільного господарства не ведемо, сімейного бюджету не маємо, відносини не підтримуємо. Матеріальної участі в забезпеченні дітей відповідач не приймає.

З врахуванням зазначених обставин подальше спільне життя і збереження нашої сім’ї  неможливе, та недоцільне, оскільки подружні відносини припинилися і на сьогоднішній день між нами остаточно втрачено почуття любові та взаємної поваги, примирення та поновлення шлюбних відносин неможливе.

Питання щодо місця проживання та подальшого виховання дітей нами вирішено добровільно, після розірвання шлюбу наші неповнолітні діти:  Сергій та Артем залишаться проживати зі мною.

Спір щодо сумісно нажитого майна  —  відсутній (або буде вирішуватись окремо).

Прізвище після розірвання шлюбу бажаю залишити – Іванова (або перейти на дошлюбне і вказати Петрова).

У відповідності зі ч. 2 ст.112 Сімейного кодексу України шлюб підлягає розірванню, якщо судом буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.

Згідно ч. 2 ст.114 Сімейного Кодексу України, у разі розірвання шлюбу судом, шлюб припиняється у день набрання чинності рішення суду про розірвання шлюбу.

Керуючись нормами ст. 175 ЦПК України підтверджую, що мною, як позивачем, не подано іншого позову, до цього ж відповідача з тим самим предметом та з тих же підстав.

Заходи забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви не застосовувались.

Вимога про стягнення судового збору з відповідача мною заявлятись не буде (або буде заявлятись і зазначати розмір).

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 104, 105, 110, 112, 114 Сімейного кодексу України та ст.ст. 4, 43, 49, 175 —  177 Цивільного процесуального кодексу України,

 

П Р О Ш У:

  1. Розірвати шлюб укладений між мною, Івановою Катериною Семенівною 11.12.1983 р.н. та Івановим Миколою Степановичем, 18.09.1981 р.н. — який було зареєстровано 08.11.2008 року – Енергодарським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізької області, про що в книзі реєстрації зроблено відповідний актовий запис № 301, та видано свідоцтво серії I — ЖС № 785490.
  2. Після розірвання шлюбу прізвище залишити — Іванова

Додатки:

  • копія паспорта позивача та копія ідентифікаційного коду;
  • копія свідоцтва про шлюб;
  • копія свідоцтва про народження дітей;
  • копія довідки з сектору реєстрації;
  • копія позовної заяви з додатками для сторін;
  • копії інших доказів по справі за наявністю;
  • квитанція про сплату судового збору.

 

 

 

  «17» листопада 2020 року                                                                                                                                                                                                     К.С.Іванова