8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Отримати аліменти за два тижні реально

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Отримати аліменти за два тижні реально

Хочу розвіяти міф про те, що суди погано працюють. Не дивлячись на тривалі зимові святкування Енергодарський міський суд працює чітко та швидко.

21 грудня 2021 року зареєстрували заяву про видачу судового наказу про стягнення аліментів, а вже 5 січня 2022 року суд її розглянув. Обставини справи наступні: наприкінці грудня 2021 року до мене на консультацію звернулась мешканка Енергодара з проханням надати термінову допомогу в стягненні аліментів. Виявилося, що її чоловік — батько двох спільних доньок, пішов з родини і не надає матеріальну допомогу на утримання дітей. Намагаючись забезпечити всі потреби дітей, жінка опинилась в скрутному матеріальному становищі.

Батько родини офіційно працевлаштований, інших дітей не мав, місце реєстрації його було відоме. Отже, маючи всю необхідну інформацію про боржника, ми підготували та подали до суду заяву про видачу судового наказу про стягнення аліментів в розмірі 1/3 частини від його доходу. 21 грудня зареєстрували заяву в суді. Клієнтку я повідомила, що в суді наразі триває річний звіт і попереду багато вихідних, тому розгляд справи буде тривалим з технічних причин.

Але, незважаючи на мої передбачення, та той факт, що в Енергодарському міському суді зараз працює тільки один суддя, вже за два тижні наша справа була розглянута. 10 січня 2022 року ми отримали даний судовий наказ і наступного дня пред’явили його до виконавчої служби. Наразі чекаємо відкриття провадження та направлення документу в бухгалтерію за місцем роботи боржника – батька дітей.

Отже, не дивлячись на надмірну завантаженість суду, тривалі новорічні вихідні та річний звіт – суд не порушує права заявників і позивачів на своєчасний судовий розгляд справ. Вдячні Енергодарському міському суду за компетентність під час розгляду такої життєво важливої для клієнтки та її дітей справи про аліменти. Така своєчасність дасть змогу цій родині вже в лютому 2022 року отримати аліменти на утримання неповнолітніх дітей і матеріальне забезпечення родини, яку покинув батько.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY