8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Передноворічного в цій історії тільки те, що я допомогла клієнтці здійснити її бажання.

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Передноворічного в цій історії тільки те, що я допомогла клієнтці здійснити її бажання.

Передноворічного в цій історії тільки те, що я допомогла клієнтці здійснити її бажання. Отже, до мене звернулась жінка, щоб розірвати шлюб із чоловіком, який зареєстрований на тимчасово окупованій території.

Історія така: у 2015 році закохані чоловік і жінка виїжджають з тимчасово окупованої території до Запорізької області. В Україні вони укладають шлюб і за рік в них народжується дитина. Через чотири роки відносини в родині зіпсувались і чоловік вирішив піти з сім’ї та повернутись до ДНР. Жінка, маючи добре оплачувану роботу, залишилась в України разом з дитиною.

Понад рік подружжя живе окремо, намірів відновлювати сімейні відносини вже ні в кого не виникає. Але і офіційно оформити розлучення не поспішають — обидва заклопотані і живуть своїм життям.

Згодом і чоловік, і жінка фактично вже створили нові родини і з’явилось бажання узаконити нові відносини. От тут і постало питання розірвання шлюбу.

Маючи неповнолітню дитину, шлюб неможливо розірвати через відділ реєстрації актів цивільного стану. Отже залишається лише судовий порядок.

З даним питанням і звернулась до мене моя клієнтка. Розірвання шлюбу в даному випадку ускладнював факт реєстрації чоловіка на території ДНР. А жінка була зареєстрована як внутрішньо переміщена особа на підконтрольній території України. З урахуванням реєстрації відповідача, нами було встановлено, що дана справа підсудна Куйбишевському районному суду Запорізької області, до якого нами була подана позовна заява про розірвання шлюбу.

Далі справа ускладнювалась процедурою розгляду в суді, бо відповідач живе на непідконтрольній території і підтвердити його місце реєстрації досить проблематично. В даному випадку суд виніс ухвалу і зобов’язав Міністерство соціальної політики України надати з Єдиної інформаційної бази даних про взятих на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичних операцій відомості щодо колишнього чоловіка моєї клієнтки.

Після отримання даної інформації суд призначив дату слухання справи. Для належного повідомлення відповідача, остання відома адреса якого знаходиться на тимчасово окупованій території, про дату та час слухання справи, судом було розміщено оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України. З опублікуванням такого оголошення відповідач вважається повідомленим належним чином.Після дотримання всіх необхідних процесуальних моментів суд розглянув справу і задовольнив позовну заяву, відповідно чоловік і жінка, які колись були подружжям, можуть знов вступати у шлюб і створювати родини.

Процедурно це був непростий випадок, але своєї мети ми досягли. Чого і вам бажаємо в Новому році!

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY