8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Питання для ВПО після отримання довідки «переселенця»

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Питання для ВПО після отримання довідки «переселенця»

‼️‼️НАЙАКТУАЛЬНІШЕ питання для ВПО після отримання довідки «переселенця» це ДОПОМОГА на ПРОЖИВАННЯ внутрішньо переміщеним особам

▶️ Розмір для осіб з інвалідністю та дітей — 3000 гривень/на кожного;

▶️ для інших осіб — 2000 гривень/на кожного.

1️⃣ Дана допомога надається щомісячно з місяця звернення на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення, кожній ВПО відомості про яку включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб (ті які вже отримала довідку/переселенця/ про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи)

2️⃣ Допомога виплачується за повний місяць незалежно від дати звернення за її наданням та дати припинення чи скасування воєнного стану.

3️⃣ Допомога внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 30 квітня 2022 р. включно, надається починаючи з березня 2022 року.

4️⃣ Розмір отриманої допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

5️⃣ Розмір отриманої допомоги не включається до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу відповідно до Податкового кодексу України.

⛔️ Внутрішньо переміщені особи несуть відповідальність за достовірність інформації, наданої для отримання допомоги. 🅰️ Для отримання допомоги внутрішньо переміщена особа в управлінні/центрі надання адміністративних послуг — заповнює заяву, яка формується засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (далі — Портал Дія).

🅱️ У заяві зазначається:прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) заявника;реєстраційний номер облікової картки платника податків;дата народження;відомості про задеклароване/зареєстроване місце проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, звідки перемістилася особа;адреса місця, куди перемістилася особа, та контактний номер телефону;номер поточного рахунка із спеціальним режимом використання для зарахування допомоги “єПідтримка” або номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) заявника для виплати допомоги;наявність статусу особи з інвалідністю;відомості про неповнолітніх дітей, які перемістилися разом із внутрішньо переміщеною особою.

Інформація про неповнолітню дитину включається до заяви одного з батьків.Заява вважається поданою в разі заповнення особою всіх полів форми.

🛑. Слід звернути увагу — Неповнолітня дитина має право самостійно звернутися за призначенням допомоги.

🛑. Слід звернути увагу — Заяву про виплату допомоги малолітній дитині, яка прибула без супроводження законного представника, може подавати від її імені родич (баба, дід, прабаба, прадід, повнолітні брат або сестра, тітка, дядько) або вітчим, мачуха, у яких проживає (перебуває) дитина.Інформація сформована на підставі — Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 року за № 332

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY