8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Причини для зменшення аліментів

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Причини для зменшення аліментів

Одним з найбільш розповсюджених запитань на консультації є причини збільшення або зменшення розміру аліментів на дитину. Найчастіше це з 1/4 частини від заробітку(доходу) платника аліментів до 1/6. Розповім про справу, де йшлося саме про таке зменшення розміру аліментів.

Отже, чоловік і дружина разом виховують доньку. Відносини не складаються, вони розлучаються. Жінка подає на аліменти по утриманню дитини до досягнення нею повноліття. Суд призначив розмір виплат як 1/4 від заробітку (доходу). Чоловік живе окремо, офіційно працює і аліменти сплачує без затримок в повному обсязі.
Стається так, що чоловік одружується вдруге і в цьому шлюбі також народжується дитина. На утриманні чоловіка дружина, яка не працює і знаходиться у відпустці по догляду за дитиною, новонароджена дитина і дитина від першого шлюбу. Чоловік вирішує звернутись до суду, щоб зменшити розмір аліментів з 1/4 до 1/6. Суд розглянув справу та встановив, що сплачуваний розмір аліментів становив досить значну грошову суму і що зменшення з 1/4 до 1/6 частини не порушить право дитини на гідне матеріальне забезпечення. Суд приймає рішення на користь мого клієнта.

Зазначу, що переглядати розмір аліментів доцільно за умови зміни як сімейного так матеріального стану платника аліментів. І звернення до суду з даним позовом не гарантує вам 100% рішення на вашу користь. Перед підготовкою позовної заяви слід чітко вивчити всі обставини справи і провести детальний розрахунок аргументованості звернення до суду чи взагалі відмовитись від подання такого позову. В даному випадку щомісячні аліменти в розмірі 1/4 частини в грошовому еквіваленті становили 7300 грн на місяць і в результаті зменшення до 1/6 частини сума аліментів буде зменшена приблизно до 4900 грн — права дитини на прожитковий мінімум, гарантований державою, порушені не будуть.

Онлайн-консультації за посиланням: https://bit.ly/2O7NzFd

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY