8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Про визнання батьківства і важливість шлюбу зрозумілою мовою

Адвокат в Энергодаре > Семейное  > Про визнання батьківства і важливість шлюбу зрозумілою мовою

Відсьогодні вирішила розповідати про випадки з моєї практики. Звісно, жодних імен та прізвищ. Писатиму по суті, щоб уникнути судової «казуїстики» і вам легко було читати. Сподіваюсь, що мій досвід стане у нагоді і, можливо, допоможе уникнути прикрих помилок.Отже, історія перша про те, чому офіційний шлюб — це важливо.

Вони зустрілись, покохали один одного і стали жити разом. За два роки у них народився син. Офіційно шлюб не уклали, дитину записали на прізвище матері. Чому не реєстрували шлюб? Казали, що часу нема. Бо він весь час по заробітках за кордоном, вона вдома з дитиною.

І так воно тривало 5 років. А потім стався нещасний випадок. Жінка загинула в автокатастрофі. І батькові довелося через суд встановлювати батьківство — робити ДНК-тест, брати характеристику в директора школи, де навчається дитина, що він батько і піклувався про родину весь час. І довелося змінювати прізвище дитині теж за рішенням суду, бо прізвище було мамине.

Кількамісячна «тяганина», горе, розпач, втрата близької людини — все це дуже прикро. Адже юридично цей конкретний чоловік цій конкретній дитині ніхто, чужий дядько.

Ця справа завершилась тим, що вимоги мого клієнта задовольнили — в актовому записі про народження дитини його вписали батьком, сину змінили прізвище на батькове. Звісно, від цього вони не стали більш ріднішими, але тепер юридично ці люди — батько і син. До речі, ДНК-тест показав вирогідність батьківства 99,999999995%. Робіть висновки, і якщо кохаєте один одного, у вас є діти і ви все ще не у шлюбі — зробіть цей крок, нехай держава визнає вас подружжям. Це юридична формальність, але іноді вона має значення!

 

1Комментарий

Оставить комментарий

CRMSTROY