8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Опинились у складній сімейній ситуації? Беріть участь у проекті «Адвокат допомагає родині»

Адвокат в Энергодаре > Семейное  > Опинились у складній сімейній ситуації? Беріть участь у проекті «Адвокат допомагає родині»

«Адвокат допомагає родині» — це проект, у якому адвокат з сімейних справ Людмила Сірко безкоштовно допоможе родині, яка опинилась у складній ситуації і не може дозволити собі оплатити послуги юриста.

Для участі в проекті потрібні жінка або чоловік з купою невирішених сімейних питань: розлучення, аліменти, позбавлення батьківських прав, встановлення батьківства, оформлення опіки, усиновлення і т.д. В учасника проекту повинні бути реальні сімейні труднощі, які вимагають розгляду справ у судовому порядку.

Надішліть нам на вайбер 066-253-10-83 або на пошту energodarcity1970@gmail.com коротко про ситуацію в родині, які проблеми виникли, яких результатів чекаєте від участі в проекті.

Прийом заявок – з 26 лютого до 11 березня.

На кожному етапі наш сайт розповідатиме про перебіг подій, знайомитиме читачів з відповідями інстанцій, до яких звертатиметься адвокат.

Особливі умови: усі послуги адвоката стосовно представлення інтересів і вирішення необхідних питань будуть безкоштовними. Самостійно учасник оплачує тільки суму судового забору.

Учасник проекту дає згоду на фото та відео зйомку всього процесу надання юридичних послуг: консультації, підготовки позовної заяви, судові засідання і т.д.

Слід звернути увагу, що правова допомога в рамках даного проекту буде надана виключно з цивільних справ. Допомога в кримінальних справах рамках даного проекту не надається! Також допомога надаватиметься тільки жителям, які зареєстровані в Енергодарі.

P.S. Переконливо просимо осіб, які матеріально забезпечені і можуть оплатити послуги адвоката, не брати участь в цьому проекті і дати змогу отримати допомогу тим, хто справді цього потребує.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY