8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Рік розпочинаю разом із членкинями Громадська організація «Радослава»

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Рік розпочинаю разом із членкинями Громадська організація «Радослава»

👉Сьогодні, 04.01.2022 відбулась надважлива робоча зустріч членкинь нашої громадської організації. 🧐Ми підвели перші підсумки діяльності нашої команди за 2021 рік. Чому перші підсумки ❓Тому що, по-перше, наприкинці 2021 року нам виповнився лише рік з моменту заснування, 👌 по-друге, детальний річний звіт про роботу ГО «Радослава», ми підготуємо протягом січня і оприлюднемо на нашій сторінці. 🤔Чи є в нас амбітні плани на 2022 рік, а які Стратегічні напрями на цей рік? Так є, і сьогодні це ми також активно обговорювали.

🤝Разом з тим, ми підписали меморандум про співпрацю щодо спільної інформаційної політики в узгоджених сферах з нашим партнером, ГО «ЗМІшні люди» Ann Skorospelova.👍Приємно мати справу із жінками-експертками своєї справи. Дякую щиро пані Людмила Сирко, Olha DrozdovaКсюша Павелко, Ann Skorospelova, особливо вдячні Татьяна Голованова.💗 Ваш досвід і вміле розставлення акцентів, підкреслення сенсів, емпатія та відвертість створювали неймовірну атмосферу робочої зустрічі.

З гордістю можу сказати, що за рік наша команда стала більше і за досить невеликий термін з початку роботи вже є крутезні проєкти, якими ми пишаємось та відповіді на виклики! В нас попереду командні успіхи та визнання, бо ми того варті!!!

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY