8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Розлучена жінка з дитиною до 3 років потребує підтримки

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Розлучена жінка з дитиною до 3 років потребує підтримки

Маю в роботі кілька подібних випадків – про стягнення аліментів на утримання дружини, яка перебуває у декреті — відпустці по догляду за дитиною до 3-х років. Тож сьогоднішня історія дуже типова.

Він і вона одружуються через незаплановану вагітність, і за два місяці після народження дитини чоловік йде з сім’ї. Дружина залишається одна з немовлям.
Єдиним щомісячним доходом цієї, тепер вже неповної родини є державна допомога при народженні дитини в розмірі 860 грн. Грошей молодій мамі катастрофічно не вистачає, часу працевлаштуватись і самостійно забезпечувати себе та дитину також нема.


Батько в добровільному порядку не бере матеріальної участі в утриманні дитини. Мати вимушена звернутись до суду за стягненням аліментів. Отримавши рішення суду, пред’являє його до виконавчої служби і лише після цього з заробітної плати батька дитини починають стягуватись аліменти. Жінка неодноразово зверталась до колишнього чоловіка з проханням хоч інколи проводити з дитиною час і тим самим дати їй змогу займатись підробітками для власного забезпечення. Але чоловік ігнорував всі її звернення, мовляв, аліменти на дитину сплачую, а потреби колишньої дружини не мене хвилюють.


У зв’язку з даною відмовою в допомозі, жінка скористалась своїм правом дружини, з якою проживає дитина, на утримання від чоловіка – батька дитини до досягнення дитиною трьох років. Підготовила та подала до суду позовну заяву про стягнення аліментів на утримання дружини.


За результатом судового розгляду справи судом ухвалено рішення про стягнення аліментів на утримання дружини в розмірі 1/6 частини від заробітку (доходу) чоловіка до досягнення їх дитиною трирічного віку.


Отже, не дивлячись на відмову чоловіка надавати допомогу своїй колишній дружині, він все ж таки її надає, але вже в грошовому еквіваленті і в примусовому порядку. Дане матеріальне забезпечення у вигляді аліментів дасть змогу цій маленькій родині займатись повноцінним розвитком дитини і протриматись до виходу матері з декретної відпустки.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY