8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Розлучення через інтернет. Як іноземцю розлучитися з українкою?

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Розлучення через інтернет. Як іноземцю розлучитися з українкою?

Зараз активно веду онлайн-консультування і нещодавно мала цікавий досвід дистанційного спілкування з клієнтом. І якщо б мене запитали ще рік тому, чи можна іноземцю розлучитись з українкою онлайн, я б відповіла, що навряд чи. Але карантин вніс свої корективи і неможливе стає реальністю.

Отже, громадянин Китаю на певний період приїхав по бізнесових справах до Києва.За час роботи він одружується зі студенткою-українкою. За декілька років налагоджує справи у бізнесі, у шлюбі народжується дитина. Після цього сім’я переїздить до Китаю. Дружина не змогла адаптуватися в нових умовах та повернулась разом з дитиною до України.

За рік проживання в різних країнах, чоловік вирішив розлучитися. Не маючи часу та можливості особисто займатися цією справою, він знайшов мій сайт в мережі інтернет, ми провели ряд он-лайн консультацій та розпочали співпрацю.

Специфіка справи полягала у тому, що позивач (чоловік) проживає у Китаї і фактично особисто не мав змоги брати участь у судових засіданнях на території України. Будучі у короткостроковому відрядженні в Києві, він підписав договір зі мною, як з сімейним адвокатом, про надання правової допомоги та позовну заяву про розірвання шлюбу. Усі ці документи я направила йому на електронну пошту. А вже підписані документи він надіслав мені поштою. Виходить, що особисто ми навіть не зустрічалися.

Відповідний пакет документів на розірвання шлюбу я подала в суд за місцем реєстрації колишньої дружини. Коли дата судового засідання була призначена, я самостійно брала участь в судовому засіданні, представляючи інтереси чоловіка-позивача, який в той час знаходився в Китаї. Дружина з’явилася до суду та визнала позовні вимоги, погодившись на розірвання шлюбу.

Юридичні формальності між громадянами двох країн були врегульовані та розлучення відбулося без присутності чоловіка.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY