8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Розлучення через інтернет. Як іноземцю розлучитися з українкою?

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Розлучення через інтернет. Як іноземцю розлучитися з українкою?

Зараз активно веду онлайн-консультування і нещодавно мала цікавий досвід дистанційного спілкування з клієнтом. І якщо б мене запитали ще рік тому, чи можна іноземцю розлучитись з українкою онлайн, я б відповіла, що навряд чи. Але карантин вніс свої корективи і неможливе стає реальністю.

Отже, громадянин Китаю на певний період приїхав по бізнесових справах до Києва.За час роботи він одружується зі студенткою-українкою. За декілька років налагоджує справи у бізнесі, у шлюбі народжується дитина. Після цього сім’я переїздить до Китаю. Дружина не змогла адаптуватися в нових умовах та повернулась разом з дитиною до України.

За рік проживання в різних країнах, чоловік вирішив розлучитися. Не маючи часу та можливості особисто займатися цією справою, він знайшов мій сайт в мережі інтернет, ми провели ряд он-лайн консультацій та розпочали співпрацю.

Специфіка справи полягала у тому, що позивач (чоловік) проживає у Китаї і фактично особисто не мав змоги брати участь у судових засіданнях на території України. Будучі у короткостроковому відрядженні в Києві, він підписав договір зі мною, як з сімейним адвокатом, про надання правової допомоги та позовну заяву про розірвання шлюбу. Усі ці документи я направила йому на електронну пошту. А вже підписані документи він надіслав мені поштою. Виходить, що особисто ми навіть не зустрічалися.

Відповідний пакет документів на розірвання шлюбу я подала в суд за місцем реєстрації колишньої дружини. Коли дата судового засідання була призначена, я самостійно брала участь в судовому засіданні, представляючи інтереси чоловіка-позивача, який в той час знаходився в Китаї. Дружина з’явилася до суду та визнала позовні вимоги, погодившись на розірвання шлюбу.

Юридичні формальності між громадянами двох країн були врегульовані та розлучення відбулося без присутності чоловіка.

Нет комментариев

Оставить комментарий