8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Розлучення після «рубінового» весілля

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Розлучення після «рубінового» весілля

Нещодавно моєю клієнткою стала жінка, яка вирішила розлучитись після 40 років перебування у шлюбі. Діти вже давно виросли і розпочали своє сімейне життя. Чоловік нібито перебував в родині, але фактично створив нову сім’ю, про що стало відомо моїй клієнтці. Вона не стала терпіти таку принизливу ситуацію і звернулась до чоловіка з проханням розірвати шлюб.

Спору щодо сумісно нажитого майна у них не було, діти вже дорослі тому їм було необхідно лише разом звернутись до РАЦС зі спільною заявою про розірвання шлюбу. Але чоловік не бажав шлюб розривати та повідомив дружину, що його влаштовує життя «на дві родини». Жінці ця ситуація набридла, і вона звернулась до суду з позовом про розірвання шлюбу. Чоловік ігнорував судові засідання, справа розтягувалась у часі, а за пару місяців чоловік попросив у суду строк на примирення. З врахуванням обставин справи та тривалого періоду шлюбу, суд надав термін на примирення 1 місяць. Звісно, що ніякого примирення не відбулося, чоловік хотів навмисне затягнути час і просто позлити дружину. Але місяць пройшов і суд ухвалив рішення про розірвання шлюбу.

Через принципову незгоду чоловіка йти до РАЦС та розірвати шлюб на протязі місяця жінці судова тяганина коштувала додаткових фінансів і забирала найдорогоцінніше — час. Але все ж таки, попри незгоду чоловіка, вже на підставі рішення суду шлюб було розірвано, враховуючи негідну поведінку чоловіка, подальше перебування у шлюбі не мало ніякого сенсу і суперечило інтересам моєї клієнтки.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY