8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Шановні мої клієнти, справи яких перебували

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Шановні мої клієнти, справи яких перебували

‼️ в Енергодарському міському суді Запорізької області, Камьянсько — Дніпровському районному суді, Мелітопольському міському суді станом на лютий 2022 року. Не хвилюйтесь я, як Ваш адвокат, за всіх памьятаю і все контролюю. Але у звьязку неможливістю судами здійснювати правосуддя під час воєнного стану, Верховний суд своїм розпорядженням змінив територіальну підсудність судових справ:

‼️ Енергодарський міський суд — на Самарський районний суд м. Дніпропетровська. Я зв’язалась з даним судом: співробітник суду повідомив, що наразі справи з Енергодарського міського суду ще не надійшли. У випадку надходження справ будуть призначені дати і оповіщенні сторони, але ситуація з навантаженістю на суддів в цьому суді така ж, як була і в нас — ми повинні розуміти, що дати розгляду будуть далекі.

‼️Аналогічна ситуація зі справами які слухались в Камьянсько — Дніпровському районному суді — (територіальну підсудність змінено) наші з Вами справи передано до Соломьянського районного суду Дніпропетровської області. Ситуація з завантаженістю суду аналогічна — станом на 01.04.2022 справи ще не надійшли.

‼️Аналогічна ситуація зі справами які ми з Вами слухали в Мелітопольському міському суді — територіальна підсудність змінена на Томаківський районний суд Дніпропетровської області.

Станом на 01.04.2022 року ситуація трохи краща ніж в двох попередніх — справи стали вже потроху надходити, але наші ще в процесі передачі😊 Ми Вами повинні розуміти, що у випадку стабілізації ситуації в країні буде відновлена робота судів на тимчасово окупованих територіях і розгляд справ продовжиться на місці. Це буде і швидше в предметніше.

Так, що чекаємо інформації з судів та перемоги! Стосовно додаткової інформації пишіть мені в приватні повідомлення😊

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY