8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

ШАНОВНІ ВПО, Делятинськоі громади

Адвокат в Энергодаре > Блог  > ШАНОВНІ ВПО, Делятинськоі громади

‼️ 17.06.2022 року о 10 годині 00 хв. в смт.Делятин у приміщення ліцею № 1 буде проходити інформаційний захід для ВПО — круглий стіл на тему «Діалогове вікно для переселенців: Об’єднуємось в біді і допомагаємо один одному».

Зустріч проводиться з метою оцінки нагальних потреб та проблем ВПО в громаді та їх обговорення. В якості спікерів приймають участь:

1. Поп’юк Іванна Денисівна — керуюча справами секретаріату виконавчого комітету Делятинської селищноі ради — виступ в форматі – «Про роботу гуманітарного штабу в Делятинській громаді» питання/відповіді, прямий діалог з ВПО, актуальні питання, потреби тощо.

2. Туєшин Людмила — керівник Надвірнянського бюро безоплатної правової допомоги: виступ з інформацією для ВПО: права ВПО, види допомоги від міжнародних організацій, право на безкоштовного адвоката тощо.

3. Соломія Зінець – Мацишин Голова громадської організації Вулик Змістів – виступ на тему: Гранти для переселенців – як вид допомоги для старту особистого бізнесу ВПО.

4. Адвокат Сірко Людмила Петрівна (адміністратор заходу та ВПО) – розповідь про особисті грантові історії – гранти це реально. Презентація Громадської організаціі для ВПО в смт.Делятин. А також інформація з адвокатської практики болючі питання ВПО під час воєнного стану: аліменти, розірвання шлюбу, місце проживання дітей, виїзд за кордон тощо.

5. Кава брейк — спілкування учасників обговорення спільних проектів на час вимушеного перебування на території Делятинської громади. Захід буде проходити в дружній та комфортній обстановці, спікери – дуже цікаві люди з актуальними темами виступів для ВПО.

Єдине прохання надішліть будь ласка мені, як організатору заходу повідомлення у Вайбер хто має бажання прийняти участь у заході (конт.тел. 0505019487 Людмила), або поставте + під постом.

Всім вдячна за активність, не стійте осторонь від своїх власних проблем будьте активними — дуже на всіх чекаємо! Приходьте ця зустріч нам всім необхідна.

Захід проводиться завдяки підтримці Делятинська територіальна громада, за кошти Ukrainian Education Platform Благодійноі організації «Українська освітня платформа», в партнерстві з Івано-Франківський місцевий центр з надання БВПД.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY