8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Шанс на примирення

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Шанс на примирення

Маю для вас звичайну справу про розлучення з одним «але» — відповідач по справі попросив суд дати час для примирення. Що це таке — читайте далі.

Отже, є подружжя, зростає двоє донечок, проте злагоди в родині нема. Неодноразові спроби дружини протягом двох років налагодити відносини в сім’ї виявляються безрезультатними. Чоловік весь цей період живе виключно своїм власним життям, сімейними справами не цікавиться, участі в утриманні та вихованні дітей не бере.

Дружина приймає остаточне рішення щодо розлучення і разом з дітьми переїздить до квартири своїх батьків. Жінка звертається до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу. І тут найцікавіше! Під час підготовчого судового розгляду справи, чоловік, який протягом двох років повністю ігнорував свою сім’ю, звертається до суду з клопотанням надати строк для примирення тривалістю 6 місяців.


Жінка навіть не заперечувала щодо надання судом строку на примирення, адже була дуже здивована незрозумілим вчинком чоловіка і думала, що раз він так вчиняє, то мабуть все-таки не хоче втрачати родину.


З урахування малолітнього віку дітей, суд повністю задовольнив клопотання чоловіка – надав строк на примирення терміном в 6 місяців, провадження по справі на цей час призупинили.


Але півроку минули, а дива не сталося: за цей строк чоловік жодного разу не зателефонував родині і не прийшов навіть до дітей. Тобто в даній ситуації примирення не відбулося, а надання строку для примирення привело лише до формального затягування судового розгляду справи.


Проте для родин, в яких ще не всі почуття втрачені і є бажання зберегти сім’ю, надання судом строку на примирення за клопотанням сторони може бути останнім шансом і дієвим кроком для збереження сім’ї.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY