8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Сьогодні мій перший робочий день як адвоката (ВПО переселенця)

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Сьогодні мій перший робочий день як адвоката (ВПО переселенця)

Сьогодні мій перший робочий день як адвоката (ВПО переселенця) за контрактом — в Надвірнянському бюро правової допомоги. В цей нелегкий для країни час кожен повинен робити свій посильний внесок на шляху до перемоги🇺🇦🇺🇦 Не можу залишатись осторонь проблем сімей ВПО — яких сотні і в кожної сімьі своя трагедія😩😩.

Наразі я, сама маю даний статус — тому що з маленькими дітьми тимчасово перебуваю на західній Україні. Але щоденно, я як адвокат, отримую дзвінки і повідомлення в приват від людей (які тікаючи від війни стали вимушеними переселенцями) з проханням про допомогу. Тому 28.03.2022 року між Івано-Франківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правовоі допомоги та мною, як адвокатом.

Адвокат по семейным спорам Сирко Людмила Петровна укладено контракт. На підставі даного контракту я зобовьязана надавати безоплатну правову допомогу у межах Івано — Франківської області. Дякую за довіруІвано-Франківський місцевий центр з надання БВПД та керівнику Регіональний центр з надання БВПД у Донецькій та Запорізькій областях Павло Наливайко за допомогу🙏🙏 Окрема подяка моїм новим колегам Людмила Туєшин та Tetiana Nakladiuk за надане тимчасове робоче місце в Надвірнянському бюро правової допомоги — м. Надвірна, вул.Грушевського, буд. 18👍👍

Отже консультую безкоштовно виключно Внутрішньо переміщених осіб. У випадку необхідності представництва інтересів в суді — це також безкоштовна послуга через систему безоплатної правової допомоги😊. Приходьте на консультацію, дзвоніть, пишіть в приватні повідомлення.

Разом ми наближаємось до перемоги все буде Україна 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 І ми всі зможемо повернутись до своїх домівок🙏🙏🙏 Також враховуючи практику минулих тижнів дуже прошу чоловіків у віці від 18 до 60 років не звертатись до мене за консультаціями з питань військкоматів — не консультую і це моя принципова позиція. Фото з тимчасового робочого місця ….

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY