8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Важливо!!!

1) ‼️‼️‼️Якщо Ви, або члени Вашої родини є ВПО внутрішньо переміщеною особою, слід пам’ятати номер телефону всеукраїнської «Гарячої лінії» системи БВПД для отримання юридичної консультації чи інформації 0800 21 31 03. Впжливо

2) ‼️‼️‼️ При зміні фактичного місця проживання у звьязку з воєнними діями в Вашому населеному пункті — Вам необхідно відразу заявитись за новим місцем тимчасового перебування в ЦНАП (центр/управління надання адміністративних послуг) зареєструватись за місцем перебування та отримати довідку ВПО — станом на 29.03.2022 року їх вже видають. Памьятайте реестрація є обовьязковою дією і в першу чергу необхідною для Вас самих, адже: отримання гуманітарної допомоги, тимчасового житла, медикаментів, державних виплат тощо здійснюється лише зареєстрованим ВПО.

3) ‼️‼️‼️ внутрішньо переміщені особи мають право на безкоштовну правову допомогу як у вигляді консультації так і представництво інтересів в суді. Завідувач сектору Надвірнянського бюро надання правової допомоги Людмила Туєшин та головний юрист Tetiana Nakladiuk просто молодці вони вже встигли скласти та розповсюдити інформаційну памьятку для ВПО Надвірнянського району👍👍 Але багато основної інформації з неї можуть взяти і переселенці інших населених пунктів!!

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY