8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Жіноча помста

Адвокат в Энергодаре > Семейное  > Жіноча помста

Моя нова історія про невдалий шлюб, ображену жінку та…совість, яка має особливість прокидатись, хоч подекуди із запізненням. Але про все по порядку.

Живуть двоє у шлюбі, мають донечку. Настає момент – криза 7 років, починають багато сваритись і вирішують розлучитись. Чоловік пішов з родини, орендував квартиру. Подав позовну заяву для офіційного розірвання шлюбу. За місяць дружина повідомляє, що вагітна і планує дитину залишити. Дізнавшись таку новину, чоловік вимушений відкликати свою заяву з суду, адже з моменту зачаття дитини і до досягнення нею одного року шлюб не підлягає розірванню. Хоча чоловік і сумнівався, чи його це дитина, адже інтимних стосунків з жінкою не мав весь час окремого проживання, але від батьківства не відмовився.

Після народження сина жінка подала на аліменти на утримання двох дітей та на аліменти для себе, як матері, яка самостійно виховує дитину до 3-х років. Жінка одразу звернулась до виконавчої служби для примусового стягнення виплат з колишнього. Коли сину виповнився рік, їх офіційно розлучили. Проживаючи окремо весь цей час чоловік сплачував всі аліменти, аж раптом колишня надіслала йому смс, що син від іншого чоловіка. Ніби то вона завагітніла одразу, як він пішов до орендованої квартири. З’ясувати деталі чоловіку не вдалося – колишня дружина уникала зустрічей і більше не відповідала на дзвінки.

Мій клієнт звернувся до суду з позовом про оскарження батьківства та внесення змін до актового запису про народження дитини. ДНК-експертиза підтвердила, що дійсно він не є батьком хлопчика. Суд задовольнив вимоги чоловіка у повному обсязі — виключив запис про нього як батька зі свідоцтва про народження. Після оскарження батьківства мій клієнт подав до суду позовну заяву і звільнився від сплати аліментів на утримання другої дитини і колишньої дружини.

Мабуть, жити з таким тягарем на совісті не просто, адже брехня давала жінці значно більшу вигоду. Бути батьком двох дітей, і сплачувати аліменти і потім дізнатись, що тільки одного – це теж важко і боляче.

За невдалий шлюб обоє заплатили дорого, і ще невідомо скільки страждань вони завдали дітям. Тож нехай ніякі кризи вас не торкнуться, ставтесь до своїх коханих відповідально і не обманюйте, бо хтозна, якої шкоди завдасть брехня вам особисто та вашим близьким.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY