8:00 - 18:00


время работы ПН — ПТ

(050) 501 94 87

(066) 099 88 08

Facebook

Instagram

Поиск

Зверніть увагу

Адвокат в Энергодаре > Блог  > Зверніть увагу

З 01.06.2022 року 🙏🙏🙏 громадяни України які знаходяться на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або територіях, на яких відбуваються активні бойові дії, а також внутрішньо переміщені особи (ВПО)- мають право подати заяву на грошову допомогу від міжнародних організацій — на соціальній платформі єДопомога ⬇️⬇️⬇️ Для подання заяви на отримання додаткової грошової допомоги від міжнародних організацій. переходимо за посиланням ▶️▶️(https://edopomoga.gov.ua)Для подання заяви в он — лайн Вам необхідно підготувати: паспорт, ідентифікаційний код, IBAN, міжнародний номер банківського рахунку, свідоцтва про народження дітей, їх ідентифікаційні коди.

З особистої практики весь процес заповнення займає до 10 хвилин. Рееструємся і чекаємо на результат. Як повідомлялось раніше, з офіційних джерел Міністерства соціальної політики Урядом було ухвалено таке рішення, яке б забезпечило можливість поширити додаткові виплати від міжнародних організацій на мешканців територій, які окуповані, деокуповані або знаходяться в зоні активних бойових дій.

Даний Проєкт реалізовано Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні відповідно до умов меморандумів Міністерства соціальної політики України з Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариством Червоного Хреста України, ЮНІСЕФ, Всесвітньою продовольчою програмою ООН, Міжнародною організацією з міграції та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців.

Нет комментариев

Оставить комментарий

CRMSTROY